Thajsko

Thajsko představuje exotický ráj, kde se snoubí starobylá kultura s moderním životem. Tato země láká návštěvníky nejen svými bílými písečnými plážemi a azurovým mořem, ale i hustými džunglemi, majestátními chrámy a pulzujícími městskými tržištěmi. Thajská kuchyně, známá svou ostrou a aromatickou chutí, nabízí nezapomenutelné gastronomické zážitky. Od osamělých ostrovů po rušné ulice Bangkoku, Thajsko nabízí nekonečné možnosti pro objevování, relaxaci i dobrodružství. S bohatou historií, zdvořilými obyvateli a živou kulturou je Thajsko destinací, která svou pestrostí a krásou osloví každého cestovatele hledajícího spojení s jedinečnou kulturou a přírodními krásami.

Thajské ostrovy s Krabi a Bangkokem

17 dní:

30-37.000 Kč

Prozkoumejte kouzlo Thajska během 17denního dobrodružství, které vás zavede od idylických ostrovů Koh Tao a Koh Samui přes úchvatné pláže a vápencové útesy Krabi až po pulzující metropoli Bangkok.

To nejlepší z Thajska

17 dní:

29-36.000 Kč

Zažijte nezapomenutelnou kombinaci kultury, přírody a dobrodružství během 17 dnů v Thajsku, které spojuje dynamickou energii Bangkoku, duchovní klid severních chrámů a exotickou krásu jihu.

Po jižním Thajsku a Bangkoku

17 dní:

29-35.000 Kč

Připravte se na 17 dnů objevování, relaxace a dobrodružství, během kterých prozkoumáte pulzující Bangkok, odpočinkový Phuket, fascinující Phi Phi ostrovy a klidné krásy Krabi.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.