Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy, exotický ráj v Atlantském oceánu, jsou známé svou neobyčejnou přírodní rozmanitostí a stálým jarním počasím po celý rok. Tyto vulkanické ostrovy nabízejí fascinující kombinace černých a bílých písečných pláží, majestátních hor, hlubokých lesů a nekonečných dun. Každý ostrov má svůj jedinečný charakter a příběh, od hustě osídleného Tenerife s jeho ikonickým vrcholem Teide po klidný a odlehlý ostrov Lanzarote. Kanárské ostrovy jsou ideální destinací pro ty, kdo hledají odpočinek na pláži, stejně jako pro nadšené dobrodruhy toužící po pěší turistice a objevování neznámých terénů.

Trip po Lanzarote a Tenerife

15 dní:

18-24.000 Kč

Objevte Lanzarote a Tenerife během 15denního dobrodružství. Prozkoumáte vulkanickou krajinu Lanzarote a Tenerife, kde navštívíte dechberoucí Anaga horský masiv a objevíte pestrou přírodu i místní kulturu. 

Exotická příroda Tenerife

8 dní:

10-18.000 Kč

Objevte Tenerife za 8 dní. Na tomto největším ostrově vás čeká rozmanitá krajina od zelených lesů a horských masivů až po lávové pole a modré vody Atlantiku. Navštívíte vrchol Teide, nejvyšší horu Španělska a prozkoumáte malebné vesničky.

Sopečný ostrov Lanzarote

8 dní:

10-18.000 Kč

Objevte Lanzarote za 8 dní. Na tomto jedinečném ostrově vás čeká neopakovatelná krajina vulkanického původu, od rozlehlých lávových polí po oslnivé bílé i černé písečné pláže. Navštívíte ikonické přírodní parky a prozkoumáte unikátní umělecká díla Césara Manriqueho.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.