Akční trip

Prodloužený víkend v Paříži za 5.337 Kč

Vyrazte z Prahy do romantické Paříže za akční cenu od ledna do března příštího roku, kdy je zde díky mimosezóně podstatně méně turistů. K dispozici je mnoho termínů v různých délkách, vybrat si tak může úplně každý.

Proč do Paříže?
Paříž je jedním z nejikoničtějších a nejnavštěvovanějších měst na světě a nabízí nespočet důvodů, proč si zaslouží být na vrcholu seznamu cestovních destinací. Její nádherné památky jako Eiffelova věž, Louvre nebo katedrála Notre-Dame, okouzlují miliony návštěvníků každý rok. Mimo to je Paříž také gastronomickým rájem, kde si můžete vychutnat nezapomenutelnou francouzskou kuchyni a zároveň navštívit okouzlující kavárny.

Ubytování

Nabízíme výhodné ubytování kousek od centra Paříže v dobré dostupnosti MHD. Jedná se o soukromý byt s ložnicí, obývacím pokojem, kuchyní a soukromou koupelnou.

V bytě je k dispozici klimatizace, topení, satelitní TV a Wi-Fi po celém objektu. Součástí koupelny je také pračka a žehlička. V kuchyni naleznete základní vybavení a kávovar. 

Cena

Např. v termínu 22.-25.2.2024 trip vychází už od 5.337 Kč na 4 dny na osobu, v případě, že poletíte ve dvou cestujících.

V ceně je:

  • Přímá letenka z Prahy tam i zpět, včetně 2x malých batohů na palubu
  • Ubytování v soukromém bytě
  • Digitální průvodce, kde najdete nejen popsanou cestu z letiště a dopravu po destinaci, ale i spoustu důležitých tipů a doporučení.
  • Ukázkový itinerář, který vám pomůže s plánováním výletů a všech aktivit.
  • Dále mapa míst, které na místě navštívit.
  • Na závěr online podpora, aby váš trip proběhl hladce a bez komplikací.

K dispozici je za příplatek i odlet z jiných měst nebo zavazadla navíc. Možné je se také domluvit na jiném ubytování dle požadavků.

Další akce

Zjistěte více..

Akce jako první

Přihlaste se a obdržte upozornění, jakmile bude k dispozici nový akční trip. Budete o krok blíže k nejvýhodnější ceně.

[newsletter_signup_form id=10]

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.