Akční trip

Milán se snídaní od 6.199 Kč na 4 dny

Vyrazte z Prahy do nádherného Milána za akční cenu na jaře příštího roku, kdy je zde díky mimosezóně podstatně méně turistů. K dispozici je mnoho termínů v různých délkách, vybrat si tak může úplně každý.

Proč do Milána?

Milán patří mezi jedno z nejvýznamnějších a nejstylovějších měst na světě. Dominantou města je impozantní katedrála Duomo, jejíž nádherná gotická architektura vám takřka vyrazí dech. Dále zde můžete obdivovat moderní budovy v obchodní čtvrti Porta Nuova nebo historické památky jako hrad Sforza, který odráží bohatou historii města.

Milán je také mezinárodním centrem módy a designu. Slavná Via della Moscova a Quadrilatero della Moda jsou místy, kde můžete objevit nejnovější trendy v oděvním průmyslu. Kromě toho je město proslulé i svým uměleckým dědictvím, které můžete objevovat v galeriích jako Pinacoteca di Brera či Museo del Novecento.

Ubytování

Nabízíme výhodné ubytování kousek od centra Milána v dobré dostupnosti MHD (cca 15 minut). Jedná se o malý soukromý apartmán s ložnicí, kuchyní, soukromou koupelnou a snídaní v ceně.

V apartmánu je k dispozici klimatizace, topení, satelitní TV a Wi-Fi po celém objektu. Součástí koupelny je také pračka a žehlička. V kuchyni naleznete základní vybavení a kávovar. 

Cena

Např. v termínu 13.-16.4.2024 trip vychází už od 6.199 Kč na 4 dny na osobu, v případě, že poletíte ve dvou cestujících.

V ceně je:

  • Přímá letenka z Prahy tam i zpět, včetně 2x malých batohů na palubu
  • Ubytování v malém soukromém apartmánu
  • Digitální průvodce, kde najdete nejen popsanou cestu z letiště a dopravu po destinaci, ale i spoustu důležitých tipů a doporučení.
  • Ukázkový itinerář, který vám pomůže s plánováním výletů a všech aktivit.
  • Dále mapa míst, které na místě navštívit.
  • Na závěr online podpora, aby váš trip proběhl hladce a bez komplikací.

K dispozici je za příplatek i odlet z jiných měst nebo zavazadla navíc. Možné je se také domluvit na jiném ubytování dle požadavků.

Další akce

Akce jako první

Přihlaste se a obdržte upozornění, jakmile bude k dispozici nový akční trip. Budete o krok blíže k nejvýhodnější ceně.

[newsletter_signup_form id=10]

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.