Akční trip

Malta low-cost od 4.726 Kč na 7 dní

Poznejte krásy Malty v lednu příštího roku. Zima na Maltě je ideální pro všechny dobrodruhy a milovníky pěší turistiky a přírody, jelikož v tomto období je ostrov nejzelenější a vše kolem kvete. K dispozici je hned několik termínů.

Proč na Maltu?
Malta je domovem některých z nejstarších dochovaných megalitických chrámů na světě, které jsou starší než pyramidy v Egyptě. Kromě toho je ostrov plný nádherných historických měst, jako je Valletta, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Navíc vás Malta ohromí svými úchvatnými plážemi a azurově modrou vodou Středozemního moře. Můžete si užít slunečních paprsků na písčitých plážích nebo objevovat skryté zátoky a překrásná útesová pobřeží. Ať už jste milovníkem historie, přírody nebo odpočinku u moře, Malta vám nabídne nezapomenutelný a rozmanitý zážitek

Ubytování

Nabízíme 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích se soukromou koupelnou v krásných oblastech St. Paul’s Bay a St. Julian’s.

V prvním pokoji jsou dvě oddělené postele, ve druhém jedna manželská. Oba pokoje mají svůj balkon, klimatizaci a Wi-Fi zdarma. V prvním ubytování je dokonce k dispozici bazén a navíc v pokoji najdete i TV.

Obě ubytování se nachází ve skvělých lokalitách v centru St. Paul’s Bay a St. Julian’s.

Cena

Např. v termínu 13.-19.1.2024 trip vychází už od 4.726 Kč na osobu. V případě, že poletíte ve dvou cestujících.

V ceně je:

  • Přímá letenka z Vídně tam i zpět, včetně 2x malých batohů na palubu.
  • 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou
  • Digitální průvodce, kde najdete nejen popsanou cestu z letiště a dopravu po destinaci, ale i spoustu důležitých tipů a doporučení.
  • Ukázkový itinerář, který vám pomůže s plánováním výletů a všech aktivit.
  • Dále mapa míst, které na místě navštívit.
  • Na závěr online podpora, aby váš trip proběhl hladce a bez komplikací.

K dispozici je za příplatek i odlet z Prahy nebo zavazadla navíc. Možné je se také domluvit na jiném ubytování dle požadavků.

Další akce

Zjistěte více..

Akce jako první

Přihlaste se a obdržte upozornění, jakmile bude k dispozici nový akční trip. Budete o krok blíže k nejvýhodnější ceně.

[newsletter_signup_form id=10]

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.