Akční trip

Albánie s autem od 7.710 Kč na 8 dní

Vyrazte z Prahy do Albánie za akční cenu v průběhu jara příštího roku, kdy je zde díky mimosezóně podstatně méně turistů a teploty se zde mohou vyšplhat až na 22 °C. K dispozici je mnoho termínů v různých délkách, vybrat si tak může úplně každý. V ceně je navíc zahrnuto zapůjčení auta, kterým můžete prozkoumat spoustu úžasných míst.

Proč do Albánie?
Albánie je jednoznačně jednou z nejlevnějších zemí k navštívení v Evropě, která ale má co  nabídnout. Můžete si zde užít křišťálově čisté azurové moře s odlehlými plážemi i živými promenádami, ale také starobylá města s kamennými uličkami a malebnými domy, které vás vtáhnou do historie. Albánie je také rájem pro milovníky přírody, kteří se zde mohou vydat do národních parků a objevovat úchvatné scenérie, od horských vrcholků až po horská jezera.

Ubytování

Nabízíme 4 různá ubytování, abyste mohli Albánii co nejvíce prozkoumat. Ubytování se nachází v oblastech Tirana, Himare, Ksamil a Gjirokaster. Jedná se především o hotelové pokoje nebo apartmány se snídaní v ceně.

V každém z ubytování se nachází dvoulůžková postel, klimatizace, skříňky, TV a přístup k Wi-Fi. Všechna ubytování mají soukromou koupelnu a terasu či balkon. V některých je k dispozici také soukromá kuchyň se základním vybavením.

Cena

Např. v termínu 5.-12.3.2024 trip vychází už od 7.710 Kč na 8 dní na osobu, v případě, že poletíte ve dvou cestujících.

V ceně je:

  • Přímá letenka z Prahy tam i zpět, včetně 2x malých batohů a 2x příručních kufrů na palubu
  • 4x ubytování se snídaní a soukromou koupelnou
  • Půjčení auta na 8 dní
  • Digitální průvodce, kde najdete nejen popsanou cestu z letiště a dopravu po destinaci, ale i spoustu důležitých tipů a doporučení.
  • Ukázkový itinerář, který vám pomůže s plánováním výletů a všech aktivit.
  • Dále mapa míst, které na místě navštívit.
  • Na závěr online podpora, aby váš trip proběhl hladce a bez komplikací.

K dispozici je za příplatek i odlet z jiných měst nebo zavazadla navíc. Možné je se také domluvit na jiném ubytování dle požadavků.

Další akce

Zjistěte více..

Akce jako první

Přihlaste se a obdržte upozornění, jakmile bude k dispozici nový akční trip. Budete o krok blíže k nejvýhodnější ceně.

[newsletter_signup_form id=10]

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.