trip na míru

výběr je na vás

V sekci nabídky naleznete tripy, které jsme procestovali my či naši zákazníci a můžeme vám je doporučit. Pokud byste měli však nápad na svůj vysněný trip, velmi rádi vám ho naplánujeme a zrealizujeme přesně podle vašich představ. Stačí níže vyplnit náš formulář, který následně zpracujeme a najdeme vám nejvýhodnější variantu tripu.  Odvedeme veškerou práci přes vyhledání letenek a ubytování, až po samotný nákup a hladký průběh tripu. 

1.

Věnujte prosím pozornost následujícím informacím včetně přiložených odkazů.

Nejprve se prosím ujistěte, že daný trip, o který nám píšete, není v nabídkách. Najdete tam spoustu cenných informací, které vás lépe provedou nezávaznou objednávkou a poradí vám, jak za trip více ušetřit. V takovém případě prosím postupujte přes odkaz v dané nabídce.

Máte na výběr mezi bydlením v rodině (soukromém pokoji či celé nemovitosti) nebo v hotelu (soukromém pokoji). Výhody a nevýhody jsme shrnuli v blogu: 5 důvodů, proč je lepší bydlet v rodině než v hotelu.

Chcete ušetřit ještě více peněz? Nabízíme možnost odletu z okolních zemí (například z měst Vídeň, Berlín), které většinou umožňují mnohem levnější lety, než z ČR. Na tato letiště se bez problémů dostanete vlakovými či autobusovými spojeními. Navíc od nás dostanete i digitálního průvodce danou zemí odletu, tudíž se cestou na letiště nikde neztratíte.

Osobně doporučujeme malé zavazadlo, klasický školní batoh. Je totiž nejpohodlnější, nebude vám tolik překážet a hlavně je možné vzít ho  na palubu letadla ZDARMA. Příplatky za velká či větší zavazadla se mohou lišit. U prioritních společností (dálkové lety) mohou být i zdarma. Příkladem mohou být lety na Zanzibar, nebo do Spojených států. Více informací o zavazadlech naleznete na stránce: Druhy zavazadel

Rádi bychom, aby komunikace mezi námi byla více na přátelské úrovni, proto využíváme aplikaci WhatsApp.
Zároveň je aplikace nedílnou součástí projektu Naplánuj svůj trip, jelikož spojuje Vás s ubytovateli, námi a podporou 24/7 na cestách. 

Pokud účet u WhatsApp ještě nemáte, doporučujeme si aplikaci nainstalovat. V každém případě je výběr na vás, jestli si raději zvolíte komunikaci přes email či WhatsApp.

2.

Vyplňte následující formulář. Nebojte, vše je nezávazné. Níže uvedené informace se dají změnit i později.

Pro zobrazení formuláře je nutné se přihlásit.