trip na míru

vše je pouze na tobě

V sekci nabídky nalezneš tripy, které jsme absolvovali a můžeme ti je doporučit. Pokud by jsi měl však nápad na svůj vysněný trip, velmi rádi ti ho naplánujeme a zrealizujeme přesně podle tvých představ. Stačí níže vyplnit náš formulář, který následně zpracujeme a najdeme ti nejvýhodnější variantu včetně ubytování. Doporučujeme ti vyplnit si svůj cestovatelský profil. 

1.

Věnuj prosím pozornost následujícím informacím včetně přiložených odkazů.

Nejprve se prosím ujisti, že daný trip, o který nám píšeš není v nabídkách. Najdeš tam spoustu cenných informací, které tě lépe provedou nezávaznou objednávkou.

Máš na výběr mezi bydlením v rodině (soukromém pokoji či celé nemovitosti) nebo v hotelu (soukromém pokoji). Výhody a nevýhody jsme shrnuli v blogu: 5 důvodů, proč je lepší bydlet v rodině než v hotelu
Jelikož bydlení v rodině je založeno na důvěryhodnosti a osobním kontaktu mezi pronajímatelem a nájemcem, nákup, na rozdíl od ostatních služeb, bude uskutečněn tebou. My ti ubytování vybereme a ukážeme přesný postup, jak ho zarezervovat a zaplatit.

Chceš ušetřit ještě více peněz? Nabízíme možnost odletu z okolních zemí (například Vídeň, Berlín), které většinou umožňují mnohem levnější lety, než z ČR. Na tato letiště se bez problémů dostaneš vlakovými či autobusovými spojeními. Navíc od nás zdarma dostaneš i PDF průvodce danou zemí odletu, tudíž se cestou na letiště nikde neztratíš.

Osobně doporučujeme malé zavazadlo, klasický školní batoh. Je totiž nejpohodlnější, nebude ti tolik překážet a hlavně je možné vzít ho  na palubu letadla ZDARMA. Příplatky za velká či větší zavazadla se mohou lišit. U prioritních společností (dálkové lety) mohou být i zdarma. Příkladem mohou být lety na Zanzibar, nebo do Spojených států. Více informací o zavazadlech nalezneš na stránce: Druhy zavazadel

2.

Vyplň následující formulář. Neboj, vše je nezávazné. Níže uvedené informace se dají změnit i později.

Pro zobrazení formuláře je nutné se přihlásit.