Revolut - nejlepší parťák na cestování

Revolut

Debetní karta, aplikace, směnárna, banka nebo jakkoliv chcete tuto společnost nazvat, je bezesporu nejvýhodnější platební karta na trhu. Díky svým výhodným směnám do cizích měn nebo výběrům v zahraničí zdarma se tato karta stala naším parťákem na cestování a už bychom bez ní nikdy neodjeli.

300 Kč za založení účtu

Ještě předtím, než vám vysvětlíme, v čem je tato karta tak výhodná, tak bychom vám chtěli dát možnost získat 300 Kč zdarma na útratu za zaregistrování se přes náš link do aplikace Revolut. 
Zajímá vás to? Tak pojďme dále.. K získání částky je nutné postupovat podle následujícího návodu.

1) Zaregistrujte se přes tento odkaz do Revolutu.

2) Ověřte svou totožnost pomocí aplikace.

3) Dobijte si na účet alespoň 300 Kč, které vám na Revolutu následně zůstanou.

4) Objednejte si fyzickou kartu Revolut.

5) Proveďte 3 platby, kde každá z nich musí být v hodnotě alespoň 100 Kč

K pátému a poslednímu bodu je nutné dodat, že platbu stačí provést virtuální kartou Revolut, kterou naleznete po registraci v samotné aplikaci. Tu si následně můžete přidat do telefonu a 3x s ní zaplatit v kamenném obchodě.

Akce je časově limitovaná, proto se splněním podmínek neotálejte déle jak 14 dní.

Zpět k Revolutu

Revolut má spoustu výhod a nám opravdu usnadnil několik starostí spojených s cestováním.
Častokrát jsme řešili problémy, kde si směnit peníze ještě v ČR nebo v místní zahraniční směnárně. Kde to bude nejvýhodnější? A tak se dostáváme k prvnímu bodu a to je výběr peněz.

Výběry v zahraničí zdarma

Většinou jsme směňovali peníze ještě v ČR a platili vysoké poplatky za převody bankám a směnárnám. Tomu je naštěstí konec, alespoň částečně. Dejme tomu, že letíme do Portugalska a potřebujeme eura, nemusíme tak vybírat peníze ještě v ČR, ale za to stačí najít v Portugalsku bezplatný bankomat a vybrat z něj místní měnu za kurzy, které nabízí samotný Revolut. Avšak jsou tu nějaké limity, u tarifu zdarma je to do 4.500 Kč, tedy do 200€ měsíčně a potom s menším poplatkem s kterým je to i tak výhodnější, než s klasickou bankovní platební kartou. Samozřejmě pokud chcete více a letíte ve dvou, není nic lepšího než mít dvě takové karty a máte dvojnásobek.

K výběru vám ještě pomůže tento aktualizovaný dokument, kde si dohledáte jaká zahraniční banka nabízí Revolutu výběry zdarma a na kterou se vztahuje případný poplatek.

Plaťte nejlepšími kurzy

Převodní kurzy mezi měnami jsou častokrát velkým oříškem. Dejme si příklad, že dnes v tento magický datum 22.2.2022 si chceme půjčit na 2 dny skútr na bikesbooking a projet si útesy v okolí Lisabonu, což vám velice doporučujeme. Toto půjčení nás bude stát 58,2€.  Pokud tuto částku zaplatíme klasickou bankovní kartou, dejme tomu Airbank, tak vás půjčení bude stát 1.309 Kč. Avšak pokud namísto toho využijete Revolut, zaplatíte o něco méně a to 1.283 Kč. Rozdíl je nepatrný a to 26 Kč, ale pokud budeme brát v potaz větší částky a to třeba 1.000€, tak rozdíl je potom už 501 Kč. Což je už docela dost, nemyslíte?

Dejte si však pozor na víkendy, kdy se na burzách neobchoduje a Revolut zvýší své poplatky o 1-2%. Předejít tomu můžete tak, že si jednoduše v aplikaci směníte eura v pracovní dny, kdy je kurz bez poplatků. O víkendu se vám tak budou strhávat částky ze směněných peněz.

Jednoduše v telefonu

Obrovskou výhodou pro nás je, že nemusíte kvůli založení ani jiným náležitostem do banky, ale vše máte přehledně v telefonu. Pokud budete potřebovat pomoct ze strany Revolut, na podpoře odpovídají během pár minut. Směnu měn, odeslání peněz kamarádovi, přidání peněz z bankovního účtu trvá doslova vteřinu.

Na závěr

Podle nás je karta Revolut taková nutnost, pokud chcete cestovat levně a ušetřit. Pokud jsme vám Revolut přiblížili a ještě ji nemáte, využijte prosím náš odkaz k pozvání a pokud splníte všechny podmínky nejlépe během 1 dne, tak vás náležitě odměníme částkou 300 Kč.
Děkujeme 🙂

Matěj & Marťa

Matěj & Marťa

Ahoj, jsme mladý pár Matěj a Marťa, který objevil obrovskou lásku k cestování a poznávání kultur z různých zemí.
Naším hlavním cílem je sdílet vlastní zážitky s vámi a inspirovat vás tak k této vášni.
Chtěli bychom ukázat, že cestování nemusí být vždy drahá záležitost, jak si mnoho lidí myslí. Existuje totiž spoustu možností, jak za určitý trip ušetřit a zároveň zažít nějaké dobrodružství.

Matěj & Marťa

Matěj & Marťa

Ahoj, jsme mladý pár Matěj a Marťa, který objevil obrovskou lásku k cestování a poznávání kultur z různých zemí.
Naším hlavním cílem je sdílet vlastní zážitky s vámi a inspirovat vás tak k této vášni.
Chtěli bychom ukázat, že cestování nemusí být vždy drahá záležitost, jak si mnoho lidí myslí. Existuje totiž spoustu možností, jak za určitý trip ušetřit a zároveň zažít nějaké dobrodružství.