registrace proběhla úspěšně

Téměř hotovo... 90%

Věděl jsi, že 90% lidí sní o procestování celého světa, ale téměř nikdo se nedostane za hranice Evropy?

Proč tomu tak je? Pravděpodobně tito lidé neustále řeší následující problémy:

,,Chtěl/a bych cestovat, ale nemám moc peněz. Vydělávám na brigádách nebo ve své první práci. Ale tento příjem mi bohužel nestačí na dovolenou za několik desítek tisíc korun.” Někdo další řekne: ,,Chtěl/a bych cestovat i když bych mohl/a, ale bojím se, že něco pokazím a přijdu tak zbytečně o hromadu peněz.” 

To ale není ta správná cesta, jak si splnit své sny a začít cestovat. Využij této doby, kdy nemáš téměř žádné závazky a jdi do toho. Jakmile dojdeš do fáze, kdy budeš chtít založit vlastní rodinu, cestování půjde stranou. Už nebude tolik času ani možností na cestování jako dříve. V tomto mladém věku je ideální poznat krásy světa a naučit se něco nového. Plno lidí se cestováním obohatilo a inspirovalo ať už ve svém osobním životě nebo dokonce v založení svého úspěšného businessu. Aby nenastala chvíle, kdy si budeš říkat, kéž bych cestoval/a dříve. Využij tuto příležitost a jdi do toho! Jen takto se dostaneš blíže ke svým cestovatelským snům.

Dobře, chci to taky zkusit, ale jak?

Tímto bychom ti rádi představili náš projekt Naplánuj svůj TRIP. Stránka, která pomáhá lidem jako jsi ty, dosáhnout svých cestovatelských cílů a snů. Pomůžeme ti najít, naplánovat a zrealizovat jakýkoliv trip a to co nejlevněji. Využíváme zkušenosti z našeho několikaletého cestování, naše know-how a zároveň zmíněné triky levného cestování, které jsme ti právě spolu s kalkulací odeslali na e-mail. A to není vše, navíc od nás ke každému naplánovanému tripu získáš ZDARMA mapu míst, kam se podívat a zároveň ZDARMA průvodce, aby ses v dané zemi neztratil.

Díky tomu uděláš obrovský kus vpřed a pomůžeš tak splnit si své cestovatelské sny.

Jak to u nás funguje?

1.

Vybereš si trip, který se ti líbí, nebo nám napíšeš o svůj vysněný.

2.

Odešleš nezávaznou objednávku ZDARMA.

3.

Po zpracování ti odešleme návrh na naplánovaný trip včetně všech náležitostí. ​

4.

Samotný nákup probíhá jako v online obchodě.​

5.

Zaslání letenek a ubytování + ZDARMA podrobný návod na cestu včetně mapy míst, které navštívit.

neomezená nabídka tripů – máš možnost inspirovat se u nás a objet tripy, které jsme sami projeli. Pokud bys však měl/a nápad na svůj vlastní, dáme do kupy něco, o čem se ti ještě nezdálo.

nejlevnější ceny – S námi můžeš letět levně kamkoliv. Například obletět Evropu (4 státy, 4 lety,) za 6.500 Kč

cestovatelská komunita – připoj se do naší cestovatelské komunity a získej tak nové kamarády nebo alespoň spousty inspirace.

pojištění proti COVID 19 – uděláme vše pro to, aby tvůj trip proběhl hladce. Proto ti zařídíme COVID pojištění + storno cesty.

Proč nám důvěřovat?

Jmenujeme se Matěj a Marťa a jsme vášniví cestovatelé. Měli jsme stejný problém jako ty a trvalo nám roky, než jsme přišli na všechny tyto triky levného cestování. Nasbírali jsme tak plno zkušeností, skvělých tipů a rad, se kterými se chceme podělit. 

Pomohli jsme již několika kamarádům a otevřeli jim bránu do nového stylu cestování. Stejně tak bychom rádi pomohli i tobě. 🙂

Dobře a kolik mě to bude stát?
50000
Cena za naplánování tripu

Správná otázka, naplánování tripu máš u nás zcela ZDARMA. Opravdu nic za to nechceme.

Nyní jedinečná akce!

➞ Zdarma ti naplánujeme trip.
Zdarma ti odešleme podrobný návod na cestu + mapu míst.
Zdarma tu máme pro tebe jedinečnou nabídku.

nabídka vyprší za:

den
hodin
minut
vteřin

300 + Kč SLEVA

Nabízíme ti slevu 300+ Kč. Za každého doporučeného kamaráda získáš slevu až 300 Kč. Navíc těch kamarádů můžeš pozvat kolik chceš, takže je pouze na tobě, jak velkou slevu získáš na další trip.

Pojištění SLEVA 40%

Nemoci Covid-19 se bát nemusíš. Díky našemu pojištění Gold od 400 Kč týden jsi krytý ve všech zemích a navíc máš k tomu zdarma storno pojištění tripu.

Garance nejnižší ceny

Garantujeme ti nejnižší cenu na trhu. Pokud najdeš levnější ceny u jiných agentur nebo cestovních kanceláří, kontaktuj nás a my ti cenu vyrovnáme.

Už tě dělí jedno jediné kliknutí. Zkus to taky. 🙂