Ještě jedna věc!

Téměř hotovo... 90%

Věděl jsi, že většina lidí o cestování jenom mluví, ale málokdo je odvážný udělat ten první krok?

Proč tomu tak je? Pravděpodobně tito lidé neustále řeší následující problémy:

,,Chtěl/a bych cestovat, ale nemám moc peněz. Vydělávám na brigádách nebo ve své první práci. Ale tento příjem mi bohužel nestačí na dovolenou za několik desítek tisíc korun.” Někdo další řekne: ,,Chtěl/a bych cestovat i když bych mohl/a, ale bojím se, že něco pokazím a přijdu tak zbytečně o hromadu peněz nebo se vůbec nevrátím.” 

To ale není ta správná cesta, jak si splnit své sny a začít cestovat. Využij této doby, kdy nemáš téměř žádné závazky a jdi do toho. Jakmile dojdeš do fáze, kdy budeš chtít založit vlastní rodinu, cestování půjde stranou. Už nebude tolik času ani možností na cestování jako dříve. V tomto mladém věku je ideální poznat krásy světa a naučit se něco nového. Plno lidí se cestováním obohatilo a inspirovalo ať už ve svém osobním životě nebo dokonce k založení svého úspěšného businessu. Využij tuto příležitost a jdi do toho! Jen takto se dostaneš blíže ke svým cestovatelským snům.

Chceš to tedy zkusit, ale jak?

Tímto bychom ti rádi představili náš projekt Naplánuj svůj TRIP, který pomáhá lidem, jako jsi ty, dosáhnout svých cestovatelských cílů a snů. Pomůžeme ti najít, naplánovat a zrealizovat jakýkoliv trip podle tvých představ a to co nejlevněji. Využíváme zkušenosti z našeho několikaletého cestování, naše know-how a zároveň několik triků levného cestování bez ztráty komfortu. Navíc od nás ke každému naplánovanému tripu získáš ZDARMA mapu míst, kam se podívat a zároveň PDF průvodce, aby ses v dané zemi neztratil/a. Online podpora v případě dotazů a problémů je samozřejmostí. 🙂

Díky tomu uděláš obrovský krok vpřed a tvé cestovatelské sny se stanou skutečností.

Jak to u nás funguje?

1.

Vybereš si trip, který se ti líbí, nebo nám napíšeš o svůj vysněný.

2.

Odešleš nezávaznou objednávku ZDARMA.

3.

Po zpracování ti odešleme návrh na naplánovaný trip včetně všech náležitostí. ​

4.

My ti celý trip zarezervujeme, nemusíš se tedy o nic starat.

5.

Poté zašleme rezervace letenek a ubytování + PDF průvodce včetně mapy míst, které navštívit, na tvůj email.

Tripy na míru – máš možnost inspirovat se u nás a vydat se na tripy, které jsme sami projeli. Pokud bys však měl/a nápad na svůj vlastní, dáme do kupy tvoji vysněnou destinaci.

Nejlevnější ceny – S námi můžeš letět levně kamkoliv. U každé destinace v našich nabídkách nalezneš tipy, jak ušetřit. Využij je a ušetři tisíce korun. 

Online podpora – nenahradíme ti sice delegáta z cestovní kanceláře, nicméně časem zjistíš, že ho vůbec potřebovat nebudeš a jakýkoliv problém na tvé cestě zvládneme vyřešit raz dva i online. 

PDF průvodce s naším doporučením + mapu míst – v jednom přehledném dokumentu budeš mít informace o cestě z letiště, o městské dopravě v dané destinaci, naše osobní doporučení a mnohem více. Rozhodně se tak už nikde neztratíš.

Proč nám důvěřovat?

Jmenujeme se Matěj a Marťa a jsme vášniví cestovatelé. Měli jsme stejný problém jako ty a trvalo nám roky, než jsme přišli na všechny triky levného cestování. Nasbírali jsme tak plno zkušeností, skvělých tipů a rad, o které se chceme podělit. 

Pomohli jsme již desítkám lidem a otevřeli jim bránu do nového stylu cestování. Stejně tak bychom rádi pomohli i tobě. 🙂

Dobře a kolik mě to bude stát?
50000
Cena za naplánování tripu

Správná otázka, naplánování tripu máš u nás zcela ZDARMA. Naplánujeme ti varianty podle tvých představ a pokud bys ani jednu zakoupit nechtěl nebo nemohl odjet, nic se neděje. Nabídku necháme být a třeba se potkáme u jiné spolupráce!

Nyní jedinečná akce!

300 + Kč SLEVA

Nabízíme ti slevu 300+ Kč. Za každého doporučeného kamaráda získáš slevu až 300 Kč. Navíc těch kamarádů můžeš pozvat kolik chceš, takže je pouze na tobě, jak velkou slevu získáš na další trip.

Pojištění SLEVA 40%

Nemoci Covid-19 se bát nemusíš. Díky našemu pojištění Gold jsi krytý ve všech zemích a navíc máš k tomu zdarma storno pojištění tripu.

Garance nejnižší ceny

Garantujeme ti nejnižší cenu bez ztráty komfortu, pokud se budeš snažit využít alespoň některé tipy na ušetření v našich nabídkách.

Už tě dělí jedno jediné kliknutí. Zkus to taky. 🙂