O kus dál

Co takhle vypravit se do ráje exotiky nebo na druhou stranu polokoule? Poznat exotickou kulturu, či se podívat do největších velkoměst světa? S námi pouze levně a bezpečně!

8 dní:

od 14.000 Kč

14 dní už od 25.000 Kč

Co takhle vypravit se do ráje exotiky nebo na druhou stranu polokoule? Poznat exotickou kulturu, či se podívat do největších velkoměst světa?

X

Stát, který k poznávání nabízí naprosto vše. Města známá z filmů holywoodské produkce, obrovské mrakodrapy, možnost turistiky napříč horami, vodní sporty a zajímavá gastronomie – to vše v USA zažijete a rozhodně vám nebude stačit jedna návštěva.

X

Pýcha blízkého východu – tak jsou přezdívané Spojené arabské emiráty. Stát, kde se ještě donedávna rozléhala poušť, se neuvěřitelnou rychlostí rozrůstá a buduje metropole jako z jiného světa. Turistům má rozhodně co nabídnout, ať to jsou plavby a výlety na lodích, potápění či projížďky na čtyřkolkách.

X

Pokud toužíte po návštěvě Afriky, nebude lepší země, se kterou začít, než Tanzánie. Jedná se totiž o bezpečnou zemi, která nabízí spoustu afrických krás – koupání v Indickém oceánu, pravé safari, přírodní rezervace či místní vstřícné obyvatelstvo.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.