mám zájem

1.

Věnuj prosím pozornost následujícím informacím včetně přiložených odkazů.

Máte na výběr mezi bydlením v rodině (soukromém pokoji či celé nemovitosti) nebo v hotelu (soukromém pokoji). Výhody a nevýhody jsme shrnuli v blogu: 5 důvodů, proč je lepší bydlet v rodině než v hotelu.

Chcete ušetřit ještě více peněz? Nabízíme možnost odletu z okolních zemí (například z měst Vídeň, Berlín), které většinou umožňují mnohem levnější lety, než z ČR. Na tato letiště se bez problémů dostanete vlakovými či autobusovými spojeními. Navíc od nás dostanete i digitálního průvodce danou zemí odletu, tudíž se cestou na letiště nikde neztratíte.

Osobně doporučujeme malé zavazadlo, klasický školní batoh. Je totiž nejpohodlnější, nebude vám tolik překážet a hlavně je možné vzít ho  na palubu letadla ZDARMA. Příplatky za velká či větší zavazadla se mohou lišit. U prioritních společností (dálkové lety) mohou být i zdarma. Příkladem mohou být lety na Zanzibar, nebo do Spojených států. Více informací o zavazadlech naleznete na stránce: Druhy zavazadel

Stopover je zastávka ve městě, kde dochází k přestupu z prvního letu (A) na druhý (B). V normálním případě stačí přestoupit z letu (A) na (B) ihned, nicméně někdy vychází levněji přestupní let (B) odložit až následující den či 2. Díky stopoveru můžete ušetřit spoustu peněz za levnější letenku a ještě se podívat na dvě místa najednou.

Rádi bychom, aby komunikace mezi námi byla více na přátelské úrovni, proto využíváme aplikaci WhatsApp.
Zároveň je aplikace nedílnou součástí projektu Naplánuj svůj trip, jelikož spojuje Vás s ubytovateli, námi a podporou 24/7 na cestách. 

Pokud účet u WhatsApp ještě nemáte, doporučujeme si aplikaci nainstalovat. V každém případě je výběr na vás, jestli si raději zvolíte komunikaci přes email či WhatsApp.

2.

Vyplňte následující formulář. Nebojte, vše je nezávazné. Níže uvedené informace se dají změnit i později.

Pro zobrazení formuláře je nutné se přihlásit.