Odeslání e-booku není u konce

Ještě jedna věc!

Téměř hotovo... 90%

Věděli jste, že většina lidí o cestování jenom sní, ale málokdo je odvážný udělat ten první krok?

Cestujte levněji než kdy dříve

Je vaším snem vášnivě a levně cestovat, ale nevíte, jak na to? Bojíte se o své finance a nechcete zbytečně prodělávat tisíce korun za špatná rozhodnutí a zároveň platit obrovské provize cestovním kancelářím? Nechcete ztrácet čas hledáním důležitých informací o dané destinaci a těžko pátrat po cestovatelích, kteří by vám dali konkrétní doporučení? Pro nezkušeného může být hledání letenek a ubytování opravdu stresová záležitost, jelikož se lze v nepřeberném množství informací lehce ztratit.

Chcete-li se těmto potížím vyhnout, jste tu správně. Projekt “Naplánuj svůj trip” kombinuje výhody jak cestovních kanceláří, tak i cestování na vlastní pěst. Díky tomu váš trip bude bez starostí, s hladkým průběhem a nebudete se muset obávat špatných rozhodnutí. Zároveň již nemusíte sahat po drahých zájezdech od cestovních kanceláří, jelikož váš trip bude o dost levnější. Díky ušetřeným penězům můžete za zážitky vyrazit i několikrát do roka a procestovat tak klidně celý svět.

Budeme k vám přistupovat individuálně a o váš trip se postaráme za vás. Odvedeme veškerou práci přes tvorbu plánu na míru ve vámi požadovaném termínu, vyhledání letenek a ubytování, až po samotný nákup a hladký průběh tripu.

úvodní video

Proč s námi?

Proč byste nám měli důvěřovat? Jmenujeme se Matěj a Marťa a jsme mladý ambiciózní pár plný cestovatelských zkušeností. Společnému cestování se věnujeme přes 4 roky a od té doby jsme procestovali téměř celou Evropu, Střední Ameriku, podívali se do USA, exotiky a zavítali na východ. Tyto zkušenosti nás vedli k založení projektu Naplánuj svůj trip, abychom pomohli vycestovat lidem, jako jste vy.

Za první rok projektu Naplánuj svůj trip jsme vyslali téměř 200 cestovatelů do světa a vraceli se vždy spokojení. Našim hlavním cílem je ukázat vám, že cestování nemusí být vždy drahá záležitost, ale že existuje spoustu možností, jak za trip ušetřit bez ztráty komfortu.

Sabina Kunstová
Sabina Kunstová
New York
Read More
Do New Yorku jsme se dlouho chtěli podívat, a výhodné letenky a ubytko, co jsme na instagramu u Marti a Matěje viděli, vše rozhodli. Vše bylo skvěle zařízené, skvělá komunikace, nemám vůbec co vytknout!! Mockrát děkujeme, určitě všem doporučuji, my jsme s vámi rozhodně neletěli naposled.❤️🌷
Vendula Černá
Vendula Černá
Barcelona
Read More
S přítelem jsme spolu 4 roky a za celou dobu našeho vztahu jsme víceméně studenti, tudíž i bez financí na nějaký větší cestování. Díky známé jsem narazila na Marťu a Matěje a zkusila štěstí. A povedlo se. Přesně v den našeho 4. výročí, jsme vyrazili na naši první zahraniční dovolenou do Barcelony a všechno bylo naprosto perfektní. Všechno srozumitelně napsané, do detailu vysvětlené a pokaždé, když moje zmatkařské já začalo úřadovat a já na Instagramu otravovala Marťu s Matějem s každou blbostí, vždy mi s klidem pomohli a všechno vysvětlili. I když zrovna sami byli na cestách, za což smekám ještě víc. Rozhodně nelituju a jsem neskutečně vděčná. Děkuju!
Marcela s rodinou
Marcela s rodinou
Trip po Albánii
Read More
Právě jsme se vrátili z Albáníe. Byla to úžasná dovolená plná krásných zážitků, sluníčka, nádherně čistého azurově modrého moře a skvělého jídla. O Albánii jsme snili dlouho, ale nabídky cestovních kanceláří pro nás byly drahé. Naše kamarádka nám řekla o stránkách Naplánuj svůj Trip. Po odeslání nezávazné objednávky jsme s Marťou a Matějem ladili naše představy a zároveň dali i na jejich doporučení. Perfektně vše naplánovali, poskytli nám cestovatelskou příručku, průvodce destinací, zařídili letenky, ubytování a stravování. Zároveň nám byli v případě potřeby k dispozici 24/7. Vše co zajistili klaplo na jedničku. My s rodinou jim moc děkujeme a všem co chtějí cestovat je doporučujeme.
Dominika Píchová
Dominika Píchová
Zanzibar
Read More
Moc děkujeme Martě a Matejovi že nám vše krásně zařídili. Zvolily jsme si Zanzibar a o nic se nemusely starat. Oni nám zařídili letenky i ubytování a ještě dali tipy co vidět. Vše bylo naprosto perfektní a věděli jsme že při jakémkoli problému se na ně můžeme obrátit a oni nám ochotně pomůžou. (I když to ani nebylo potřeba.) S klidným srdcem můžeme vřele doporučit spolupráci s nimi, sami ještě někdy určitě využijeme. ❤️ Eliska a Domča
Previous
Next

předem nic neplatíte

Ať už je vaše vysněná destinace v Evropě či na jiném kontinentu, velmi rádi vám pomůžeme. V sekci “nabídky” naleznete tripy, které jsme procestovali my či naši zákazníci a můžeme vám je vřele doporučit. Máte-li ale nápad na svůj vlastní vysněný trip, tak určitě využijete sekci “trip na míru”.

Vyplněním nezávazného formuláře nám poskytnete informace o datumu a místě, které si přejete navštívit a my vám naplánujeme tu nejvhodnější variantu přesně podle vašich představ. Zajistíme přátelskou komunikaci přes Whatsapp nebo e-mail a společně doladíme veškeré detaily tak, abyste se na svém tripu cítili co nejpohodlněji. Formulář je zdarma k dispozici po zaregistrování – nic předem platit rozhodně nebudete. Je také zcela nezávazný, pokud se vám tedy trip nebude líbit, kupovat ho určitě nemusíte.

1.

Vyberete si trip podle vašich představ a odešlete zdarma nezávaznou objednávku.

2.

Odešleme vám návrh tripu a domluvíme se skrze Whatsapp, E-mail.

3.

V případě zájmu o trip doladíme všechny detaily.

4.

Rezervujeme vám trip.

digitální průvodce místo fyzického

Jak je již zmíněno výše, váš trip by se dal charakterizovat jako cesta mezi zájezdem od cestovní kanceláře a cestováním na vlastní pěst. Na rozdíl od cestovky s vámi fyzicky nepojede delegát, který se o vás postará. Vyjedete sice na vlastní pěst, ale pod naší záštitou, aby se vám na tripu nic neočekávaného nestalo. Dostanete od nás digitálního průvodce, kterého si snadno stáhnete do telefonu a garantujeme vám, že toho fyzického téměř nahradí. Naleznete v něm vše o dopravě z letiště, MHD ve městě, naše osobní doporučení, na které nedáme dopustit a mnohé další informace. V některých průvodcích se objevuje i itinerář, kterým se můžete inspirovat.

Součástí průvodce je i interaktivní mapa míst, které stojí za navštívení.

jsme k dispozici 24/7

Jsme tu pro vás v případě jakéhokoliv problému – nabízíme totiž online podporu 24/7. Můžete nám tedy kdykoliv napsat, pokud vám něco nebude jasné, budete mít jakýkoliv dotaz anebo se něco během vašeho tripu pokazí.

Vyřešíme za vás zrušené či přesunuté lety, které se ojediněle mohou vyskytnout, a zavoláme, kam bude potřeba. Jednoduše se postaráme o to, aby váš trip probíhal hladce, bez komplikací a vy si ho mohli naplno užít bez stresu a starostí. Tohle vše vám nabídneme za zlomek ceny, než nabízí cestovní kanceláře. Ušetřené peníze tak můžete investovat do dalších cestovatelských snů.

Jdete do toho s námi? Odešlete zdarma nezávaznou objednávku prostřednictvím formuláře na webu. Věřte, že nebudete litovat a vaše vášeň k cestování se ještě více prohloubí.

5.

Zašleme rezervace spolu s digitálním průvodcem a mapou míst.

6.

Před cestou vám odešleme další tipy a triky k vaší cestě.

7.

Letíte na váš trip, zatímco my jsme vám k dispozici 24/7.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.