madeira

Odhadovaná cena: 8 dní

15000

Madeira – ostrov ležící v Atlantském oceánu přezdívaný jako ostrov jara. Ostrov je považován za ráj na zemi a na jeho procestování vám stěží bude stačit týden. Na jedné straně si totiž budete připadat jako v exotice, na té druhé prozkoumáte divokou přírodu hor a útesů. Třicet procent Madeiry navíc zabírá světový unikát – vavřínový prales. 

Vlny Atlantického oceánu, které se nespoutaně tříští o skalnaté útesy, se postarají o úchvatnou podívanou z nepřeberného množství vyhlídek po celém ostrově. Banánové plantáže a exotické ovoce můžete ochutnávat na každém rohu. 

Tip, jak ušetřit

  • Buďte pokud možno flexibilní a napište nám co největší možné rozpětí data, které můžete letět.
  • Vyberte možnost “nevadí mi odlet z jiného letiště např.: Vídně”, cena může být naprosto odlišná oproti odletům z Prahy.
  • Většina levných letů létají s přestupem v Portugalsku (Lisabon, Porto). Lety na sebe navazují, ale dají se sehnat i levnější varianty o den až dva později, což by znamenalo strávit tyto dny v pevninském Portugalsku. Proto prosím vyberte možnost “nevadí mi stopover” např.: Lisabon, Porto, cena může být naprosto odlišná než s přímými lety.
  • Vyvarujte se plánování na poslední chvíli. Letenky na Madeiru jsou nejlevnější, pokud budete plánovat trip alespoň měsíc dopředu.