Island

Island, krajina kontrastů, kde se spojuje síla sopek a klidnost ledovců. Tento ostrov překvapí nejen gejzíry, horkými prameny, mohutnými vodopády a černými plážemi, ale také silnou kulturou a tradicemi, které jsou živě udržovány. Jeho divoká příroda a jedinečné fenomény lákají dobrodruhy i milovníky klidu, zatímco polární záře a letní půlnoční slunce nabízejí nezapomenutelné zážitky. Island je ideální destinací pro ty, kdo hledají spojení s přírodou a chtějí objevit nevšední krásu země plné přírodních divů.

Za Islandskou přírodou

11 dní:

24-33.000 Kč

Objevte Island v létě. Za 11 dní uvidíte to nejlepší, co ostrov nabízí, od gejzírů a ledovců po černé pláže a půlnoční slunce. Navštívíte fascinující přírodní scenérie a zažijete nezapomenutelné okamžiky pod téměř nekončícím denním světlem.

Za polární září a přírodou

11 dní:

16-23.000 Kč

Prozkoumejte Island v zimě. Během 11 dnů se ponoříte do zimního kouzla ostrova, od zasněžených hor a zamrzlých vodopádů po geotermální prameny ve svitu polární záře. Navštívíte dechberoucí přírodní divy a budete svědky magického světelného představení na obloze.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.