Akční tripy

Co je dobré vědět

Věnujte prosím pozornost následujícím informacím včetně přiložených odkazů.

Odlet z okolních zemí

Nabízíme možnost odletu z okolních zemí a to z měst jako jsou Vídeň, Berlín pro Čechy a nebo Budapešť, Krakov pro Slováky. Výhodou těchto letišť, že zde najdeme mnohem levnější letenky, než s odletem z Prahy nebo Bratislavy.
Na tato letiště se bez problémů dostanete vlakovými či autobusovými spojeními. Navíc od nás dostanete i digitálního průvodce danou zemí odletu, tudíž se cestou na letiště nikde neztratíte.

Zavazadla

Letecké společnosti nabízí zdarma na krátké lety po Evropě pouze 1x batoh o rozměrech 40x25x20cm. Jiné je to u letů mimo Evropu, kde mimo batoh máte zdarma i malý kufr na palubu o rozměrech 55x40x20cm.
Pokud by vám takové zavazadlo nestačilo, můžete si vybrat mezi malým kufrem nebo velkým odbaveným kufrem, počítejte však s příplatkem v řádech stovek až tisíce korun.
Více informací o zavazadlech naleznete na stránce: Druhy zavazadel

Komunikujeme přes WhatsApp

Chceme, aby komunikace byla na přátelské úrovni, proto využíváme aplikaci WhatsApp. Zároveň je aplikace nedílnou součástí projektu Naplánuj svůj trip, jelikož spojuje Vás s ubytovateli, námi a podporou na cestách.  Pokud účet u WhatsApp ještě nemáte, doporučujeme si aplikaci nainstalovat. V každém případě je výběr na vás, jestli si raději zvolíte komunikaci přes email či WhatsApp.

Vyplňte formulář

Nyní můžete vyplnit formulář níže. Jedná se o nezávaznou poptávku na základě které vás budeme kontaktovat.

Přihlaste se..

Pro zobrazení dalších kroků k dokončení objednávky je nutné se přihlásit k vašemuúčtu.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.